Bio Maca

Doplněk stravy | 100 % vegetarian & vegan | Bez lepku
Balení: 60 vegetariánských kapslí.

Bio Maca (Lepidium Meyenii Walpers) je malý kořen, který roste v Andách v Peru ve výšce 3500–4300 m. n. m. a je tedy nejvýše pěstovaná rostlina na světě. Kořen Maca pro Royal Green je sklízen po 8 měsících přirozeného růstu, poté je vysušen a ručně přebrán – vybírají se pouze kořeny s vhodnou velikostí a barvou. V přípravku Royal Green Bio Maca je použito 80% černých, 15% nachových a 5% žlutých kořínků. Přípravek je sušen při maximální teplotě 45 °C. Díky tomu obsahuje nejširší možné spektrum živin a přináší maximální účinek. Zvyšuje fyzický výkon a duševní kondici.

Zatímco Maca je dobře známá rostlina, jen málo lidí objevilo její skutečný potenciál. Může za to nízká kvalita produktů, které jsou k dostání, většinou ve formě lehce nažloutlého a sladce vonícího prášku Maca.

Cena: 549 Kč

Tyto produkty většinou nejsou v Bio kvalitě, jsou extrahovány při vysokých teplotách a obsahují plnidla (kukuřičný a rýžový prášek), někdy dokonce maltodextrin nebo cukr. Royal Green dodává „surový“, vysoce koncentrovaný (6:1) a 100% Bio prášek Maca. Bez zahřívání, ozařování a bez plnidel. Maca (Lepidium Meyenii Walpers) je malý kořen, který roste v Andách v Peru ve výšce 3500–4300 m. n. m. a je tedy nejvýše pěstovaná rostlina na světě. Kořen Maca pro Royal Green je sklízen po 8 měsících přirozeného růstu, poté je vysušen a ručně přebrán – vybírají se pouze kořeny s vhodnou velikostí a barvou. V přípravku Royal Green Bio Maca je použito 80% černých, 15% nachových a 5% žlutých kořínků. Přípravek je sušen při maximální teplotě 45 °C. Díky tomu obsahuje nejširší možné spektrum živin a přináší maximální účinek. Zvyšuje fyzický výkon a duševní kondici.

Zatímco Maca je dobře známá rostlina, jen málo lidí objevilo její skutečný potenciál. Může za to nízká kvalita produktů, které jsou k dostání, většinou ve formě lehce nažloutlého a sladce vonícího prášku Maca. Tyto produkty většinou nejsou v Bio kvalitě, jsou extrahovány při vysokých teplotách a obsahují plnidla (kukuřičný a rýžový prášek), někdy dokonce maltodextrin nebo cukr. Royal Green dodává „surový“, vysoce koncentrovaný (6:1) a 100% Bio prášek Maca. Bez zahřívání, ozařování a bez plnidel.

Adaptogen: Maca patří k tzv. adaptogenním rostlinám, neboť živiny obsažené v Maca rostlině přispívají k normalizování tělesných funkcí v abnormálních situacích, jako jsou stres, napětí či únava. Pokud se necítíte ve své kůži, jste unavení nebo cítíte napětí, Royal Green Maca vám poskytne účinnou pomoc. Změny životních biorytmů: objevují-li se u vás příznaky menopauzy jako návaly horka nebo změny nálad, Royal Green Maca nabízí přírodní úlevu. Zvyšuje vitalitu: Pomáhá zvyšovat vitalitu. Maca je také nazývána ženšenem z Peru a afrodiziakem Inků.

Charakteristika produktu: 100 % Bio certifikováno | Maca z vysokých nadmořských výšek v Peru | 80 % černých, 15 % fialových a 5 % žlutých kořínků rostliny maca | Vysoce koncentrovaný produkt – koncentrace 6:1 | 100 % vegetarián & vegan | Bez lepku.

Účinek Macy: Přispívá ke snížení míry napětí a vyčerpání při zvýšeném stresu | Přispívá ke zvládnutí projevů menopauzy (návaly horka, výkyvy nálad) | Přispívá k udržení normální hladiny tělesné energie a vitality | Rostlině maca se přezdívá “peruánský ženšen” a “afrodiziakum Inků”.

Vhodné kombinovat s dalšími přípravky Royal Green jako jsou: Multi Gold,  Vitamin B complex, Vitamin B12, Ashwagandha, Vitamin D3 a Spirulina.

Množství účinných látek v 1 kapsli: Celková váha 602 mg | Váha obsahu 500 mg | Maca 500 mg

Doporučené dávkování: 1–3 kapsle denně, nejlépe při jídle.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a tmavém místě. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Bio Maca zakoupíte v našem e-shopu Organic Time.

Doporučujeme

Přírodní kosmetiku: LaveraAlvaPurity VisionRůžovou voduBioEpil

Šetrné barvy na vlasy: Henna plusHairwonder

Přírodní parfémy: Florascent

Eko drogerii: Almawin

Bio potraviny: Kokosový olej

Internetový obchod: Organic Time